Szukaj w blogu

niedziela, 15 lipca 2012

Kiedy chłopak się nie odzywa  Częstym problemem jest "brak zasięgu" od strony chłopaka.

  Chyba większość z dziewczyn tego doświadczyła, że gdy próbowała skontaktować się ze swoim chłopakiem to był z tym wielki problem. Telefon wyłączony, rozładowany, czy też braku go w ogóle przy sobie, albo telefon wyłączony i na chwilkę włączony.

  Kiedy chłopak się nie odzywa..??!!  Zazwyczaj jest tak, że nasz ukochany mężczyzna mając dużo obowiązków na głowie nie pomyśli o tym by dać znać nam czy to krótkim sms'em albo krótka rozmową przez telefon, jakkolwiek że jest zajęty albo go długo nie będzie.

  Drogie panie mężczyźni starają się ale czasami rzeczywiście nie pomyślą o tym, że ich ukochane kobiety się martwią, myślą. Niestety trzeba się z tym pogodzić albo wypracować to w nich, że jednak ten kontakt musi być. Z pewnością kobiety które są bardziej agresywne/czepliwe to nie mają takiego problemu bo oczywiste jest to, że facet nie chcę słuchać krzyku, żalu, pretensji. Wie, że ona będzie zła i atmosfera pomiędzy nimi się pogorszy i za jakiś czas mogłaby coś powiedzieć niezbyt miłego np. że nie chce się już tak długo męczyć a raczej denerwować itp. jeśli takie sytuacje mają miejsce cały czas.

  Czasami oni po prostu chcą spokoju, i trzeba to uszanować ale jednak dziwne to jest gdy nie chcą pogadać, odpowiedzieć na naszą wiadomość..

   Oczywiście my kobiety jesteśmy nie lepsze od płci przeciwnej. Jak chcemy wkurzyć chłopaka to też się nie odzywamy i potrafimy być w tym bardzo wytrwałe jeśli tak postanowimy (nie każdej się udaje). Gdy nas urazi czymś albo swoim zachowaniem to wtedy nie odpisujemy/nie odbieramy telefonów itd. Tylko, że jest jeden problem heh faceci nie zawsze są domyślni i mogą pomyśleć że odbiło nam.
  Nie raz wkurzamy się bo często to my pierwsze się odzywamy i dopiero wtedy mamy odpowiedź. A jak już nic nie napiszemy to możemy czekać pół dnia jak nie lepiej na jakąkolwiek wiadomość od naszego ukochanego, który przecież non stop myśli o nas.
Faktem jest to, że my kobiety przeginamy bo nie podając żadnego powodu nie odzywamy się, natomiast mężczyźni-bo im zazwyczaj się nie chce albo nie mają czasu..

Kłótnie w związku
  W kłótni gdy nagle jedna ze stron się nie odzywa a nie chce powiedzieć co się stało. Trzeba pozostać samemu ze swoimi myślami i zastanowić się co było nie tak. Każda sytuacja, słowa gesty to odpowiedź drugiej osoby. Czasami trzeba tylko zatrzymać się na chwilkę i pomyśleć co się zrobiło, gdzie błąd popełniło. A może coś zmienić.
  Milczenie drugiej osoby jest bolące dla nas, jedne z najgorszych zachowań, które najbardziej odczuwamy. Dlatego warto nie doprowadzać do takich sytuacji, a jeśli już taka się nadarzy to dążyć/zrobić tak by więcej się nie powtórzyła.

2 komentarze:

Napisz jeśli chcesz się podzielić swoją opinią na określony temat, jeśli uważasz inaczej.. Wyraź to...